Dommeroversigt

På denne side finder du en oversigt over Floorball Danmarks navnepåsatte dommere, samt kontaktoplysninger på de dommere, som har givet accept til deling af dette.

Oversigten er sorteret i alfabetisk orden.

Nr. Navn Postnr By Mobil Email
24234 Adam Mikkel Kristoffersen 2610 Rødovre 29849790 adamkristoffersen1984@gmail.com
21063 Alexander Askov Filipsen 2970 Hørsholm 27114025 askovfilipsen@hotmail.dk
12125 Allan Jessen 8310 Tranbjerg J 26851310 allanpingo@hotmail.com
12170 Allan Mikkelsen 7451 Sunds 60803455 acnm99@hotmail.com
21164 Anders Dolling 3630 Jægerspris 61554365 ahd@picca.dk
22041 Anders Regner Christiansen 2730 Herlev 20184783 Ande993g@gmail.com
24428 Anders Sørensen 3050 Humlebæk 29914237 anders.09@hotmail.com
11250 Andreas Toft Larsen 9000 Aalborg
13017 Anja Blædel 6630 Rødding 28554112 blaedel21@gmail.com
15044 Arild Halskov 7470 Karup J 20277110 arild-gitte@webspeed.dk
24367 Benjamin Jensen 2100 København Ø 53 62 92 98 benjaminschaadt@gmail.com
11177 Benjamin M. Schou 9400 Nørresundby 23609700 kamir@godmail.dk
12034 Bjarke Thomsen 8783 Hornsyld 40336822 bhth@horsens.dk
13083 Björn Wiklund 6440 Augustenborg
21020 Bo Ahlburg Lykke Krøjer 2400 København NV bolykke@gmail.com
24107 Brian Jejlskov-Rasmussen 4600 Køge 40365453 brianjejlskov@gmail.com
24551 Casper Bøge 4100 Ringsted
13084 Casper Rettig Perschke 6200 Aabenraa
12916 Christoffer Ray Klindtworth 6690 Gørding
24398 Christopher Hielscher Bejlegaard 2680 Solrød Strand 60184225 hielscher3@hotmail.com
21001 Claus Gormsen 2970 Hørsholm 20686000 gormsenclaus@gmail.com
24400 Daniel Pedersen 2830 Virum 50421544 dabrpe@gmail.com
21100 Erik Balling Lauridsen 2765 Smørum 26293935 erikgnalling@hotmail.com
12154 Erik Demi 8260 Viby J demierik@gmail.com
14036 Frederich Rosenvold Greve 5220 Odense SØ 40261385 decofrede@gmail.com
24385 Gustav S. Homøe 2670 Greve 30274837 gustav01@live.dk
24044 Jack Vest 2720 Vanløse 26177385 jackvest@gmail.com
11137 Jacob Frejlev 9700 Brønderslev 60383600 jacob@fishon.nu
12121 Jacob Qvortrup 8960 Randers SØ 26838237 jacob@jfq.dk
23004 Jakob Kock 4700 Næstved 22261966 familienkock@gmail.com
24481 Jakob Lind Nilsson 2650 Hvidovre 53392136 jakob@lindnilsson.dk
11135 Jakob Thor Bertelsen 9700 Brønderslev
24501 Jan Steffen Ploug 4700 Næstved
21016 Jan Tykjær Kristensen 3630 Jægerspris 20683123 jantkristensen@gmail.com
11113 Jens Christian Skrubbeltrang 9200 Aalborg SV Skrubbeltrang@live.dk
24549 Jens Gylling Nielsen 4690 Haslev
14032 Jeppe Andreasen 5000 Odense C 50949612 jeppe_g_andreasen@hotmail.com
13064 Jeppe Kristiansen 6710 Esbjerg V 26222641 Jeaver79@gmail.com
12151 Jesper Kjelgaard 7470 Karup J 60940034 jekjelgaard@gmail.com
22010 Jesper Nilsson 4370 Store Merløse 29804503 jesper.nilsson16@gmail.com
12152 Jesper Pasgaard Bertelsen 8600 Silkeborg
24381 Jesper Svarre Agger 2720 Vanløse 2371 8582 jesper.svarre@gmail.com
13005 Johnny Olesen 6700 Esbjerg
22122 Jonas Bergmann 4450 Jyderup 40611191 bergmann999@gmail.com
13067 Jonas Christensen 6000 Kolding 40333680 jonasc95@gmail.com
24550 Jonas Gylling Nielsen 4690 Haslev
12027 Jonas Kjær Nielsen 9230 Svenstrup J kjaer.jonas@gmail.com
12055 Jonathan Zacho Bruun 9400 Nørresundby 30293188 jonathanzbruun@hotmail.com
23029 Jørgen Dedenroth 4230 Skælskør 29270636 jdedenroth@hotmail.com
13065 Kaj Andersen 6715 Esbjerg N 20655084 camperkv@gmail.com
15009 Kaj Jensen 7400 Herning kj771977@hotmail.com
13021 Kasper Christensen 6400 Sønderborg 51330366 formand@thevikings.dk
21151 Kasper Enevoldsen 4300 Holbæk
22118 Kasper Pedersen 4460 Snertinge
11238 Kasper Villadsen 9210 Aalborg SØ 60198029 kaspervilladsen@msn.com
13086 Kasper Weingardt 6400 Sønderborg
12918 Kaya Højbo Samsing 9940 Læsø 22301685 kayapigen2000@gmail.com
21009 Ken Børge Poulsen 3070 Snekkersten 40933356 k.b.p@stofanet.dk
11004 Kim Falgren Vilger 9230 Svenstrup J
24226 Kim Køhler 3400 Hillerød 42151569 koehler@webspeed.dk
11124 Kim Nielsen 9000 Aalborg 26851679 kimgn@live.dk
11242 Klaus Holze Thøgersen 9690 Fjerritslev 22263134 klausholze@gmail.com
13047 Klaus Ravn 6051 Almind 24633038 klausravn@gmail.com
12929 Kristian Reenberg 6500 Vojens
11212 Lars Bisgaard 9700 Brønderslev 22831616 lars@kreativ-ildsjael.dk
12023 Lars Erik Bartels 8240 Risskov 22792523 lebartels@gmail.com
14033 Lars Rasmussen 5240 Odense NØ 26134377 lars.r@odensefloorballclub.dk
12097 Lars Skytte 8220 Brabrand 21403167 lars.skytte@sol.dk
22126 Lasse Hartvig 4100 Ringsted 22132917 lasse_hartvig@live.dk
214 Lasse Kristensen 2650 Hvidovre 25374348 lasseblomkristensen@gmail.com
22190 Lasse Larsen 2980 Kokkedal
24536 Laurits Hansen 4230 Skælskør
12926 Linda Quistorff 7400 Herning
24284 Martin Filipsen 2610 Rødovre filipsen1974@gmail.com
12111 Martin Groth 8660 Skanderborg 28785979 Martingroth88@gmail.com
24548 Martin Kirkholm Madsen 3540 Lynge 26928258 martinmdsn@gmail.com
21183 Martin Madsen 3650 Ølstykke
13011 Martin Ray Klindtworth 6690 Gørding 20979254 Martinrayklindtworth@gmail.com
21192 Martin Skou Andersen 2650 Hvidovre
24532 Mathias Andreasen- Hansen 4230 Skælskør
24371 Mathias Schneider 2680 Solrød 53535864 mathiasschneider15@yahoo.dk
12162 Michael Andresen 8260 Viby J
11081 Michael Christoffersen 9900 Frederikshavn
24200 Michael Kirkedal Thomsen 2860 Søborg 51927652 michaelkirkedal@gmail.com
24492 Michael Madsen 2690 Karlslunde 50949278 michael@karlslundedagskole.dk
24509 Michael Møller 2300 København S
24079 Micky Holdorf Petersen 2000 Frederiksberg
13039 Mikkel Edberg Kienle Retsby 6000 Kolding 22336426 Mikkel@boraz.dk
13058 Mikkel Tim Wiile Jaska 6200 Aabenraa 22952644 mtwiile85@gmail.com
15059 Morten Rasmussen 6500 Vojens 51553425 mortenmrr@hotmail.com
12193 Morten Svane 6715 Esbjerg N
24464 Morten Vihlmann 2640 Hedehusene 22154149 m@vihlmann.dk
24346 Nichlas Halberg Madsen 2300 København S
12129 Niclas Hjortshøj 8544 Mørke 42330120 niclas@hjortshoj.nu
22142 Nicolai Meisler havgaard 6705 Esbjerg Ø 27633173 Nmh88@outlook.dk
24412 Niels Breitenbach 2730 Herlev 40295114 nbreitenbach70@gmail.com
13088 Niels Nybro 6100 Haderslev
12901 Ole S. Nielsen 8000 Aarhus C 31361739 olenielsen29@yahoo.dk
21169 Oliver Klinker 4700 Næstved
13025 Oliver Rex Wiile 6400 Sønderborg 27123628 oliverrex@icloud.com
24515 Patrick Birckner 2610 Rødovre 27580633 patrick.birckner@gmail.com
12184 Patrick Bols 9400 Nørresundby
12155 Paw Friis 8940 Randers SV 28722387 paw_16@hotmail.com
15013 Per Bach Christensen 7500 Holstebro 24857508 pbc@asfacader.dk
15056 Peter Jensen 8600 Silkeborg
24041 Peter René Kristiansen 2500 Valby 40743283 keeper31@godmail.dk
24142 Peter Steen Jensen 2650 Hvidovre
13020 Petteri Nevalainen 6400 Sønderborg 26137077 petteri@bbsyd.dk
12099 Rasmus Hilding Thomsen 8783 Hornsyld
21109 Rasmus Nielsen 2740 Skovlunde 29839919 mallethegreat@gmail.com
22085 Remi Johansen 3390 Hundested lindaogremi@gmail.com
22153 René Hochauer 4600 Køge 20597071 rikke2650@godmail.dk
24393 Ronni Søderberg Andersen 2610 Rødovre 41277086 ronseandersen@gmail.com
12185 Sami Pulkkinen 9000 Aalborg
24220 Steen Pingel 2690 Karlslunde
11048 Steffen Højbjerg 9900 Frederikshavn 51842175 badanumsi@hotmail.com
22009 Steffen Leholk 2610 Rødovre 26832945 leholk80@gmail.com
24552 Thomas Brodersen 4100 Ringsted
14037 Thomas Haugaard 5000 Odense C 27855375 haugaard_20@hotmail.com
15005 Thomas Højgaard Jensen 7400 Herning 29104075 jynne22@hotmail.com
12192 Thomas Johansen 9430 Vadum
11229 Thomas Larsen 5000 Odense C 53815830 thomaslarsen1980@hotmail.com
24221 Thomas Schrøder 3480 Fredensborg 53388546 thomas@schrodermode.dk
21065 Tobias Jørgensen 3000 Helsingør 61659098 Fitzgerald1990@hotmail.com
24513 Tobias Øvlisen 2000 Frederiksberg
21055 Tom Sten Kristensen 2300 København S 61666236 tomstenkristensen@gmail.com
24539 Tommy Hansen 4241 Vemmelev
24531 Tonny Jensen 3600 Frederikssund
21015 Tony Johansson 6 Hillerød
11019 Torben Bach Rafn 9900 Frederikshavn 29429521 nyholmrafn@live.dk
12165 Torben Larsen 8680 Ry
24479 Torben Veise 2610 Rødovre 51518381 torben@veise.dk
22124 Troels Arpe-Strøm 4420 Regstrup 42747464 tst@mail.dk
13056 Troels Videbæk Bendtsen 6500 Vojens 26835745 troels@bendtsen.cc
12174 Victor Overholt 8000 Aarhus