Dommeroversigt

På denne side finder du en oversigt over Floorball Danmarks navnepåsatte dommere, samt kontaktoplysninger på de dommere, som har givet accept til deling af dette.

Oversigten er delt op efter dommernes indrangering, og listerne er sorteret efter postnummer. Dommernes indrangering betyder, at de maksimalt må dømme kampe på det niveau, de står indrangeret under. De må således altid gerne dømme kampe i lavere rækker, end deres indrangering.

Dommernes indrangeringer og kontaktoplysninger vil blive opdateret en gang om måneden.

  • Medarbejderkontakt

    Camilla Faber Huhnke Andersen
    Turneringsadministrator
    can@floorball.dk
    (+45) 60 17 70 19

Liga
Nr. Navn Postnr By Mobil Email
22009 Steffen Leholk 2610 Rødovre 26832945 leholk80@gmail.com
24234 Adam Mikkel Kristoffersen 2610 Rødovre 29849790 adamkristoffersen1984@gmail.com
24393 Ronni Søderberg Andersen 2610 Rødovre 41277086 ronseandersen@ofir.dk
21065 Tobias Jørgensen 3000 Helsingør 61659098 fitzgerald1990@hotmail.com
21009 Ken Børge Poulsen 3070 Snekkersten 40933356 k.b.p@stofanet.dk
22124 Troels Arpe-Strøm 4420 Regstrup 42747464 tst@mail.dk
22153 René Hochauer 4600 Køge 20597071 rikke2650@ofir.dk
13006 Christian Hammer 6700 Esbjerg 28734045 cha@krh-revision.dk
22142 Nicolai Meisler Olsen 6710 Esbjerg V 27633173 nico.olsen@hotmail.com
11113 Jens Christian Skrubbeltrang 9200 Aalborg SV 27216226 skrubbeltrang@live.dk
11019 Torben Bach Rafn 9900 Frederikshavn 30613266 nyholmrafn@live.dk
11004 Kim Falgren Vilger
11048 Steffen Højbjerg
11137 Jacob Frejlev
21015 Tony Johansson
1. division
Nr. Navn Postnr By Mobil Email
24044 Jack Vest 2720 Vanløse 26177385 jackvest@gmail.com
21001 Claus Gormsen 2970 Hørsholm 20686000 gormsenclaus@gmail.com
24107 Brian Jejlskov-Rasmussen 4600 Køge 40365453 brianjejlskov@gmail.com
13035 Ole Blædel 6630 Rødding 24344112 blaedel21@gmail.com
13011 Martin Ray Klindtworth 6690 Gørding 20979254 martinrayklindtworth@gmail.com
15005 Thomas Højgaard Jensen 7490 Aulum 29104075 jynne22@hotmail.com
15013 Per Bach Christensen 7500 Holstebro 24857508 pbc@asfacader.dk
11066 Jonas Christian Broe 8260 Viby J 28406803 jonasbroe@gmail.com
11238 Kasper Villadsen 9000 Aalborg 60198028 kaspervilladsen@msn.com
12027 Jonas Kjær Nielsen 9230 Svenstrup J 41437247 kjaer.jonas@gmail.com
11086 Mogens Hansen 9900 Frederikshavn 42161127 mugge101@webspeed.dk
11100 Anders Dalmark Andersen 9900 Frederikshavn 50112002 famdalmark@hotmail.com
11081 Michael Christoffersen
11120 Kim Egebjerg Petersen
12154 Erik Demi
24220 Steen Pingel
2. division
Nr. Navn Postnr By Mobil Email
24133 René Krarup Vitoft 2000 Frederiksberg 29860985 rene.krarup@c.dk
24060 Jacob Mønster 2200 København N 31559833 moenster5@hotmail.com
24041 Peter René Kristiansen 2500 Valby 40743283 keeper31@ofir.dk
24153 Carsten Provstgaard Sørensen 2650 Hvidovre 40769525 carstenprovstgaard@hotmail.com
24371 Mathias Schneider 2680 Solrød Strand 53535864 mathiasschneider15@yahoo.dk
24398 Christopher Hielscher Bejlegaard 2680 Solrød Strand 42250172 Magnusbejle@live.dk
24381 Jesper Svarre Agger 2720 Vanløse jesper.svarre@gmail.com
24412 Niels Breitenbach 2730 Herlev 40295114 breitenbach@email.dk
24453 Bo Andersen 2730 Herlev 26801800 andersen@ishockeydommer.dk
24200 Michael Kirkedal Thomsen 2860 Søborg michael@kirkedal.dk
22085 Remi Johansen 3390 Hundested 20996091 lindaogremi@gmail.com
21016 Jan Tykjær Kristensen 3630 Jægerspris 20683123 jantkristensen@gmail.com
23029 Jørgen Dedenroth 4230 Skælskør 29270636 jdedenroth@hotmail.com
11229 Thomas Larsen 5000 Odense C 53815830 thomaslarsen1980@hotmail.com
14033 Lars Rasmussen 5000 Odense C 26134377 lars.k.rasmussen@outlook.com
13047 Klaus Ravn 6000 Kolding 24633038 klausravn@gmail.com
13068 Mads Christian Larsen Bronée 6000 Kolding 91892393 madssalat@godmail.dk
13017 Anja Blædel 6630 Rødding 28554112 blaedel21@gmail.com
13064 Jeppe Kristiansen 6710 Esbjerg V 26222641 Jeaver79@gmail.com
13065 Kaj Andersen 6710 Esbjerg V camperkv@gmail.com
12145 Sanjin Savic 7100 Vejle 31147086 sanjin-s@hotmail.com
12147 Rasmus Jørgensen 7400 Herning 24947259 sausse@ofir.dk
12151 Jesper Kjelgaard 7470 Karup J 60940034 jekjelgaard@gmail.com
15044 Arild Halskov 7470 Karup J 20277110 arild-gitte@webspeed.dk
12901 Ole S. Nielsen 8000 Aarhus C 31361739 olenielsen29@yahoo.dk
12023 Lars Erik Bartels 8240 Risskov 22792523 formand@aarhusfloorball.dk
12103 Yessika Buchave 8381 Tilst yessika@live.dk
12034 Bjarke Thomsen 8783 Hornsyld 40336822 bhth@horsens.dk
12121 Jacob Qvortrup 8960 Randers SØ 26838237 jacob@jfq.dk
11124 Kim Nielsen 9000 Aalborg 26851679 kimgn@live.dk
11177 Benjamin M. Schou 9400 Nørresundby 23609700 kamir@ofir.dk
12129 Niclas Hjortshøj 9520 Skørping 42330120 niclas@hjortshoj.nu
11212 Lars Bisgaard 9700 Brønderslev 22831616 lars@kreativ-ildsjael.dk
11021 Ib Juul Severinsen 9900 Frederikshavn 22910820 ib_juul@oncable.dk
11205 Johan Christensen
11242 Klaus Holze Thøgersen
11249 Esben Nedergaard Frederiksen
11250 Andreas Toft Larsen
12057 Jakob Børsting Sørensen
12099 Rasmus Hilding Thomsen
12101 Marc Christian Bausager Nieleboch
12111 Martin Groth
12113 Mikkel Holm
12125 Allan Jessen allanpingo@hotmail.com
12155 Paw Friis
12160 Jesper Provstgaard Kristiansen
12162 Michael Andresen
13004 Michael Mølby
13051 Kenneth Autzen
13067 Jonas Christensen
24079 Micky Holdorf Petersen
3. division
Nr. Navn Postnr By Mobil Email
21055 Tom Sten Kristensen 2300 København S tomstenkristensen@gmail.com
24486 Ulrik Bjørn Grund Petersen 2300 København S 31333967 ulrikbgp@gmail.com
21020 Bo Lykke Jensen 2400 København NV 30825514 bolykke@gmail.com
24002 Jens Albagaard 2500 Valby 26819696 jens@albagaard.dk
24479 Torben Veise 2610 Rødovre 30799919 Torben@veise.dk
24225 Nicolai Jensen 2620 Albertslund 28722168 jensen6767@gmail.com
24370 Morten Guido 2625 Vallensbæk 28595452 mortenguidojr@yahoo.dk
24165 Kenneth Thomasen 2630 Taastrup 22294670 k.thomasen@live.dk
24444 Ronni Jensen 2650 Hvidovre 22600062 ronnijensen029@hotmail.com
24481 Jakob Lind Nilsson 2650 Hvidovre 53392136 jakob@lindnilsson.dk
24077 Thomas Kailow 2720 Vanløse 20328889 tkailow@gmail.com
21100 Erik Balling Lauridsen 2765 Smørum erikgnalling@hotmail.com
24385 Gustav S. Homøe 2860 Søborg 51520619 gustav01@live.dk
21161 Nicolai Gormsen 2970 Hørsholm 20680297 nicolaigormsen99@gmail.com
21149 Jon Precht-Sparre 3000 Helsingør 42491099 jonprs@gmail.com
24507 Mathias Harvej Gottfredsen 3630 Jægerspris 53538661 harvej@outlook.dk
24456 Casper Gemmer Alstoft 4000 Roskilde 53252290 Casperalstoft7@gmail.com
24054 Jesper Roland Bückner 4100 Ringsted 20858111 Anrojo@gmail.com
24433 Malene Randskov 4300 Holbæk 41603189 Malene.randskov@hotmail.com
22078 Lasse Oversø 4450 Jyderup 21670907 prutnil@hotmail.com
22122 Jonas Bergmann 4450 Jyderup 40611191 bergmann999@gmail.com
21068 Ole Hallenberg
21145 Simon Melchior Jensen
21160 Kasper Kofoed
22118 Kasper Pedersen
22130 Kristian Petersen
22149 Kristoffer Roland
24164 Kasper Guido Nielsen
24223 Lasse Blom Kristensen
24346 Nichlas H. Madsen
24386 Mikkel Hansen
24425 Alexander Harlsby
24434 Henriette Hansen
24446 Claus Steenberg Nissen
24477 Lasse Larsen
24482 Nichlas Andersen
24514 Mads Rasmussen
Udviklere

Under udarbejdelse