Dommeroversigt

På denne side finder du en oversigt over Floorball Danmarks navnepåsatte dommere, samt kontaktoplysninger på de dommere, som har givet accept til deling af dette.

Oversigten er delt op efter dommernes indrangering, og listerne er sorteret efter postnummer. Dommernes indrangering betyder, at de maksimalt må dømme kampe på det niveau, de står indrangeret under. De må således altid gerne dømme kampe i lavere rækker, end deres indrangering.

Dommernes indrangeringer og kontaktoplysninger vil blive opdateret en gang om måneden.

Liga
Nr. Navn Postnr By Mobil Email
22009 Steffen Leholk 2610 Rødovre 26832945 leholk80@gmail.com
24234 Adam Mikkel Kristoffersen 2610 Rødovre 29849790 adamkristoffersen1984@gmail.com
24393 Ronni Søderberg Andersen 2610 Rødovre 41277086 ronseandersen@ofir.dk
21065 Tobias Jørgensen 3000 Helsingør 61659098 fitzgerald1990@hotmail.com
21009 Ken Børge Poulsen 3070 Snekkersten 40933356 k.b.p@stofanet.dk
22124 Troels Arpe-Strøm 4420 Regstrup 42747464 tst@mail.dk
22153 René Hochauer 4600 Køge 20597071 rikke2650@ofir.dk
13006 Christian Hammer 6700 Esbjerg 28734045 cha@krh-revision.dk
22142 Nicolai Meisler havgaard 6710 Esbjerg V 27633173 nico.olsen@hotmail.com
15013 Per Bach Christensen 7500 Holstebro 24857508 pbc@asfacader.dk
11113 Jens Christian Skrubbeltrang 9200 Aalborg SV 27216226 skrubbeltrang@live.dk
11137 Jacob Frejlev 9700 Brønderslev 60383600 jacob@fishon.nu
11019 Torben Bach Rafn 9900 Frederikshavn 29429521 nyholmrafn@live.dk
11048 Steffen Højbjerg 9900 Frederikshavn 51842175 badanumsi@hotmail.com
11004 Kim Falgren Vilger
21015 Tony Johansson
1. division
Nr. Navn Postnr By Mobil Email
24044 Jack Vest 2720 Vanløse 26177385 jackvest@gmail.com
24381 Jesper Svarre Agger 2720 Vanløse jesper.svarre@gmail.com
21001 Claus Gormsen 2970 Hørsholm 20686000 gormsenclaus@gmail.com
22085 Remi Johansen 3390 Hundested 20996091 lindaogremi@gmail.com
24107 Brian Jejlskov-Rasmussen 4600 Køge 40365453 brianjejlskov@gmail.com
13047 Klaus Ravn 6051 Almind 24633038 klausravn@gmail.com
13011 Martin Ray Klindtworth 6690 Gørding 20979254 Martinrayklindtworth@gmail.com
13064 Jeppe Kristiansen 6710 Esbjerg V 26222641 Jeaver79@gmail.com
13065 Kaj Andersen 6710 Esbjerg V camperkv@gmail.com
12145 Sanjin Savic 7100 Vejle 31147086 sanjin-s@hotmail.com
15005 Thomas Højgaard Jensen 7490 Aulum 29104075 jynne22@hotmail.com
11066 Jonas Christian Broe 8260 Viby J 28406803 jonasbroe@gmail.com
11124 Kim Nielsen 9000 Aalborg 26851679 kimgn@live.dk
11238 Kasper Villadsen 9000 Aalborg 60198028 kaspervilladsen@msn.com
12027 Jonas Kjær Nielsen 9230 Svenstrup J 41437247 kjaer.jonas@gmail.com
11086 Mogens Hansen 9900 Frederikshavn 42161127 mugge101@webspeed.dk
11100 Anders Dalmark Andersen 9900 Frederikshavn 50112002 famdalmark@hotmail.com
11081 Michael Christoffersen
11135 Jakob Thor Bertelsen
24220 Steen Pingel
24446 Claus Steenberg Nissen
12154 Erik Demi
2. division
Nr. Navn Postnr By Mobil Email
24133 René Krarup Vitoft 2000 Frederiksberg 29860985 rene.krarup@c.dk
24060 Jacob Mønster 2200 København N 31559833 moenster5@hotmail.com
24041 Peter René Kristiansen 2500 Valby 40743283 keeper31@ofir.dk
24479 Torben Veise 2610 Rødovre 30799919 Torben@veise.dk
24153 Carsten Provstgaard Sørensen 2650 Hvidovre 40769525 carstenprovstgaard@hotmail.com
24371 Mathias Schneider 2680 Solrød Strand 53535864 mathiasschneider15@yahoo.dk
24398 Christopher Hielscher Bejlegaard 2680 Solrød Strand 42250172 Magnusbejle@live.dk
21109 Rasmus Nielsen 2730 Herlev mallethegreat@gmail.com
24412 Niels Breitenbach 2730 Herlev 40295114 breitenbach@email.dk
24453 Bo Andersen 2730 Herlev 26801800 andersen@ishockeydommer.dk
24200 Michael Kirkedal Thomsen 2860 Søborg michael@kirkedal.dk
21016 Jan Tykjær Kristensen 3630 Jægerspris 20683123 jantkristensen@gmail.com
24456 Casper Gemmer Alstoft 4000 Roskilde 53252290 Casperalstoft7@gmail.com
23029 Jørgen Dedenroth 4230 Skælskør 29270636 jdedenroth@hotmail.com
22125 Simon Huniche Hansen 4230 Skælskør 81530309 simon-huniche@live.dk
14033 Lars Rasmussen 5000 Odense C 26134377 lars.k.rasmussen@outlook.com
11229 Thomas Larsen 5000 Odense C 53815830 thomaslarsen1980@hotmail.com
13068 Mads Christian Larsen Bronée 6091 Bjert 91892393 madssalat@godmail.dk
13067 Jonas Christensen 6100 Haderslev 40333680 jonasc95@gmail.com
13071 Lars Stoltenborg 6100 Haderslev 61677326 larsstoltenborg@gmail.com
13017 Anja Blædel 6630 Rødding 28554112 blaedel21@gmail.com
12147 Rasmus Jørgensen 7400 Herning 24947259 sausse@ofir.dk
15044 Arild Halskov 7470 Karup J 20277110 arild-gitte@webspeed.dk
12151 Jesper Kjelgaard 7470 Karup J 60940034 jekjelgaard@gmail.com
12901 Ole S. Nielsen 8000 Aarhus C 31361739 olenielsen29@yahoo.dk
12023 Lars Erik Bartels 8240 Risskov 22792523 formand@aarhusfloorball.dk
12160 Jesper Provstgaard Kristiansen 8370 Hadsten 60698989 prostovski@hotmail.com
12103 Yessika Buchave 8381 Tilst yessika@live.dk
12003 Jens Ørhøj 8464 Galten sportschef@taaf.dk
12111 Martin Groth 8660 Skanderborg 28785979 Martingroth88@gmail.com
12034 Bjarke Thomsen 8783 Hornsyld 40336822 bhth@horsens.dk
12155 Paw Friis 8920 Randers NV 28722387 paw_16@hotmail.com
12121 Jacob Qvortrup 8960 Randers SØ 26838237 jacob@jfq.dk
11177 Benjamin M. Schou 9400 Nørresundby 23609700 kamir@ofir.dk
12129 Niclas Hjortshøj 9520 Skørping 42330120 niclas@hjortshoj.nu
11242 Klaus Holze Thøgersen 9600 Aars 22263134 info@klodsland.dk
11212 Lars Bisgaard 9700 Brønderslev 22831616 lars@kreativ-ildsjael.dk
11021 Ib Juul Severinsen 9900 Frederikshavn 22910820 ib_juul@oncable.dk
12125 Allan Jessen allanpingo@hotmail.com
12057 Jakob Børsting Sørensen
12099 Rasmus Hilding Thomsen
12113 Mikkel Holm
13051 Kenneth Autzen
24079 Micky Holdorf Petersen
11088 Mike Grunnet Bing
12152 Jesper Pasgaard Bertelsen
12153 Gustav Johannes Chatterton
12159 Nicklas Elgaard Perto
12162 Michael Andresen
12163 Julie Christensen
12164 Julie Hjarbæk Bundgaard Poulsen
11246 Peter Wulff
11250 Andreas Toft Larsen
11258 Lene Jakobsen
3. division
Nr. Navn Postnr By Mobil Email
24348 Marc Glentvor 1761 København V 23807409 marc.glentvor@hotmail.com
21055 Tom Sten Kristensen 2300 København S tomstenkristensen@gmail.com
24317 Phillip Nielsen 2300 København S 26702280 philippenielsen@gmail.com
24486 Ulrik Bjørn Grund Petersen 2300 København S 31333967 ulrikbgp@gmail.com
21020 Bo Lykke Jensen 2400 København NV 30825514 bolykke@gmail.com
24002 Jens Albagaard 2500 Valby 26819696 jens@albagaard.dk
24140 Jeppe Trier Møller 2500 Valby 51834936 jeppetrier@gmail.com
24437 Claus Boye Nielsen 2500 Valby 40106213 kasserer@hafniafloorball.dk
24225 Nicolai Jensen 2620 Albertslund 28722168 jensen6767@gmail.com
24370 Morten Guido 2625 Vallensbæk 28595452 mortenguidojr@gmail.com
24165 Kenneth Thomasen 2630 Taastrup 22294670 k.thomasen@live.dk
24444 Ronni Jensen 2650 Hvidovre 22600062 ronnijensen029@hotmail.com
24481 Jakob Lind Nilsson 2650 Hvidovre 53392136 jakob@lindnilsson.dk
24385 Gustav S. Homøe 2670 Greve 51520619 gustav01@live.dk
24077 Thomas Kailow 2720 Vanløse tkailow@gmail.com
21100 Erik Balling Lauridsen 2765 Smørum erikgnalling@hotmail.com
24221 Thomas Schrøder 3480 Fredensborg 53388546 thomas@schrodermode.dk
24507 Mathias Harvej Gottfredsen 3630 Jægerspris 53538661 harvej@outlook.dk
22018 Finn Lystrup 4100 Ringsted 20649300 finn.lystrup@gmail.com
22149 Kristoffer Roland 4100 Ringsted 31103637 anrojo@gmail.com
22150 Nicholas Mac Cabe 4100 Ringsted fammaccabe@dbmail.dk
24054 Jesper Roland Bückner 4100 Ringsted 20858111 Anrojo@gmail.com
24433 Malene Randskov 4300 Holbæk 41603189 Malene.randskov@hotmail.com
24129 Thomas Panzio 4320 Lejre tpanzio@gmail.com
22078 Lasse Oversø 4450 Jyderup 21670907 prutnil@hotmail.com
22122 Jonas Bergmann 4450 Jyderup 40611191 bergmann999@gmail.com
23004 Jakob Kode 4700 Næstved 22261966 familienkode@gmail.com
24457 Claus Andersen 4760 Vordingborg 22864528 broom4760@outlook.com
24461 Michael Svan Nielsen 4760 Vordingborg 26647509 michaelheidi@webspeed.dk
21068 Ole Hallenberg
24434 Henriette Hansen
22118 Kasper Pedersen
22130 Kristian Petersen
24223 Lasse Blom Kristensen
24325 Alexander Salowski
24346 Nichlas H. Madsen
24386 Mikkel Hansen
24425 Alexander Harlsby
22178 Nikolaj Brixager
21145 Simon Melchior Jensen
24477 Lasse Larsen
24514 Mads Rasmussen
22186 Emil Brixager
24226 Kim Køhler
Udviklere

Under udarbejdelse